Dílenská měřidla

Komunální měřidla

Hledáte jednoduché ruční měřidlo na dílnu nebo do laboratoře? Kromě specializovaných 3D přístrojů nabízíme také kompletní sortiment ručních komunálních měřidel různých značek: Insize, Mitutoyo, Mahr a další.

Naší výhodou je spolupráce s výrobci nebo přímými zástupci jednotlivých značek v daném regionu. Umíme tak nabídnout velmi výhodné ceny na všechny nabízené produkty. Obraťte se na nás se svým požadavkem a my Vám obratem pošleme individuální cenovou nabídku.

Ke všem měřidlům nabízíme také kalibrace, viz. ceník ZDE.

Nenaleznete-li v nabídce požadovaný produkt, kontaktujte nás a my Vám doporučíme nejvhodnější alternativu.

  • Široký sortiment nabízených měřidel
  • Kalibrace komunálních měřidel
  • Individuální přístup
Akreditovaná kalibrace

Nabídka měřidel

Níže uvádíme stručnou nabídku komunálních měřidel. Kromě posuvek, mikrometrů, úchylkoměrů nabízíme také drsnoměry, tloušťkoměry, tvrdoměry a mnoho dalších.
Konkrétní požadavek nám prosím zašlete prostřednictvím našeho kontaktního formuláře pod tlačítkem Mám zájem nebo na email uvedený v kontaktech.

Kalibrace komunálních měřidel

Ke všem námi nabízeným přístrojům nabízíme akreditovanou kalibraci.
Potřebujete pravidlenou kalibraci Vašeho měřidla? Neváhejte se na nás obrátit s Vaším požadavkem. Ve spolupráci s našimi partnery si měřidla sami vyzvedneme i přivezeme, případně provedeme kalibraci přímo u Vás. Součástí každé kalibrace je i základní kontrola a oprava měřidla.
Ceník kalibrací naleznete ZDE.